Nepoštene založniške prakse v akademskem okolju

Ime vodiča Nepoštene založniške prakse v akademskem okolju
Področje znanosti Založništvo, informacijska znanost
Vsebina vodiča Informacije o nepoštenih založniških praksah in plenilskih založnikih, ki se vedno pogosteje infiltrirajo v procese znanstvenega komuniciranja.
Ciljna publika Vodič je namenjen raziskovalcem in študentom, pa tudi ostalim uporabnikom, ki se pripravljajo na objavo člankov ali monografij.
Avtor vodiča Mirjam Kotar, ODKJG (mirjam.kotar@fdv.uni-lj.si)
Borut Kirar, ODKJG (borut.kirar@fdv.uni-lj.si)
Spletna stran knjižnice https://www.fdv.uni-lj.si/knjiznica
E-pošta knjižnice knjiznica@fdv.uni-lj.si