Iskanje člankov slovenskih revij v dLib

Ime vodiča Iskanje člankov slovenskih revij v dLib
Področje znanosti razno
Vsebina vodiča

dLib je slovenska digitalna knjižnica, v kateri so med drugim dostopni članki različnih slovenskih revij kot je Sodobna pedagogika, Socialna pedagogika, Pedagoška obzorja, CEPS Journal, Glasba v šoli in vrtcu, Matematika v šoli itd. Članki so v prostem pristopu in do njih lahko dostopate brez gesla (izjemoma nekaterih, do katerih lahko dostopate le z lokacije NUK).

Ciljna publika študenti, profesorji, vsi uporabniki...
Avtor vodiča Ksenija Rivo (ksenija.rivo@pef.uni-lj.si)