Praktično pedagoško usposabljanje

Ime vodiča Praktično pedagoško usposabljanje
Področje znanosti pedagogika
Vsebina vodiča Raziskovalni vodič vsebuje knjige in članke s področja pedagoškega usposabljanja, ki so dostopni v knjižnici PEF, katerih avtorji (soavtorji) so raziskovalci PEF. Vsebuje tudi knjige in članke drugih avtorjev na spodaj izbrane ključne besede, ki so dostopni v Vzajemnem katalogu COBISS+ (katalogu slovenskih knjižnic).
Ciljna publika študenti
Avtor vodiča mag. Andreja Grčar (andreja.grcar@pef.uni-lj.si)