eTutor-CEK: Oddaljeni dostop do e–virov

Ime vodiča eTutor-CEK: Oddaljeni dostop do e–virov
Področje znanosti Družboslovje (ekonomija)
Vsebina vodiča Oddaljeni dostop in prijava, digitalna identiteta, Mrežnik, DiKUL – opis, prikaz iskanja, pomen oznak, video primer, kdaj uporabiti Mrežnik in kdaj DiKUL, iskanje gradiva za seminarsko nalogo, opis nekaterih informacijskih virov v CEK ter primeri in prikazi iskanja, video primerjava iskanja v DiKUL-u in z Googlom, splošne informacije o Repozitoriju UL.
Ciljna publika Študenti, profesorji in raziskovalci, vsi uporabniki CEK
Avtor vodiča Lidija Mancini Bolka