Izobraževanje uporabnikov v knjižnicah Univerze v Ljubljani

Ime vodiča Izobraževanje uporabnikov v knjižnicah Univerze v Ljubljani
Področje znanosti interdisciplinarno
Vsebina vodiča Portal nudi osnovne informacije o organiziranih izobraževalnih vsebinah za uporabnike, ki jih nudijo knjižnice Univerze v Ljubljani. Izobraževanja so urejena po knjižnicah - izvajalkah, in po področjih znanosti.
Ciljna publika
Avtor vodiča Darko Majcenović, mag. Anamarija Rožić
Spletna stran knjižnice https://www.uni-lj.si/knjiznice/organiziranost_knjiznic/​
E-pošta urednika darko.majcenovic@mf.uni-lj.si