eTutor-CEK: Knjižnica

Ime vodiča eTutor-CEK: Knjižnica
Področje znanosti Splošno, družboslovje (ekonomija)
Vsebina vodiča Splošne informacije o Centralni ekonomski knjižnici (CEK), odprtosti, oddelkih, lokaciji, vpisu v knjižnico, postopkih izposoje. Prikaz postavitve gradiva in iskanja gradiva v CEK. Študijski prostori in programska oprema na računalnikih, rezervacije računalnikov in študijskih prostorov. Pogosta vprašanja in odgovori nanje in obrazec za sporočanje mnenj in predlogov. Informacije o izobraževanjih, video prikazi iskanja in uporabe 'Moje knjižnice'.
Ciljna publika Študenti, profesorji in raziskovalci, vsi uporabniki CEK
Avtor vodiča Urban Golob, Nataša Bolčina