Medknjižnična izposoja

Ime vodiča Medknjižnična izposoja
Področje znanosti razno
Vsebina vodiča Medknjižnična izposoja je storitev, ki omogoča dostop do gradiva, ki ga naša knjižnica nima. Za vas si potrebno gradivo izposodimo iz drugih slovenskih knjižnic ali iz tujine. Naročamo vse vrste gradiva za študijske in raziskovalne namene (v izvirni obliki ali kot kopije). Knjige si za naročnika izposodimo za določen čas, članke in dele publikacij pa  posredujemo v obliki fotokopij ali v elektronski obliki.
Ciljna publika študenti, profesorji, vsi uporabniki...
Avtor vodiča Mojca Debevc (mojca.debevc@pef.uni-lj.si)